DreamTeamExpert - Autorskie warsztaty poświęcone zarabianiu na rynku Forex za pomocą Ekspertów (EA). Gwarantowane bardzo cenne rady, wskazówki oraz zaskakujące spojrzenie na rynki. Zaproszeni są wszyscy, którzy dzielą pasję sukcesywnego zarabiania na rynkach lewarowanych razem z portalem sTrader. Zobacz więcej >>

Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

Tutaj można informować o imprezach, wydarzeniach okolicznościowych, komentować wydarzenia sportowe, polityczne i cokolwiek zechcecie.
ODPOWIEDZ
Usunięty użytkownik 207

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#21

Post autor: Usunięty użytkownik 207 »

irfx pisze:@endriu....tak Moskwy, popatrz kto na rzadach PiSu w Polsce najbardziej korzysta. Pomogli PiSowi wygrac wybory w Polsce i teraz biora swoje. Podobnie mieszaja w Niemczech probojac doprowadzic do przegrania wyborow przez Angele Merkel. Probowali we Francji ale przegrali razem z M. Le Pen.
chyba żartujesz...

1) " onclick="window.open(this.href);return false;
2) https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/ ... na-lidera/" onclick="window.open(this.href);return false;
3) https://uderzwfalsz.wordpress.com/2015/ ... na-partia/" onclick="window.open(this.href);return false;


Awatar użytkownika
irfx
Zasłużony
Posty: 2864
Rejestracja: piątek 27 sty 2017, 19:27
Lat na Forex: 4
Liczba podziękowań: 4 razy
Otrzymano podziękowania: 6 razy

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#22

Post autor: irfx »

@freakout - ale jedno nie wyklucza drugiego, Powiatowa nie musiala studiowac w Moskwie aby realizowac moskiewska polityke, gorzej, ona pewnie nie zdaje sobie z tego sprawy, ze realizuje putinowskie zyczenia. Wazne, ze rozpierdala UE od srodka a to czy ona jest czerwona, gwiazdzista czy brunatna to nie ma znaczenia. Nawet lepiej, gdyby nie wiedziala, ze robi wlasnie taka robote.


"Therefore, use every mistake as a stepping stone to progress; analyze each mistake you make and the cause of every loss, in order to avoid repeating the same error in future" - W. Gann, 1923.
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
endriu11111111
Zasłużony
Posty: 1855
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 21:58
Lat na Forex: od 2007.
Liczba podziękowań: 15 razy
Otrzymano podziękowania: 4 razy

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#23

Post autor: endriu11111111 »

irfx pisze:@endriu....tak Moskwy, popatrz kto na rzadach PiSu w Polsce najbardziej korzysta. Pomogli PiSowi wygrac wybory w Polsce i teraz biora swoje. Podobnie mieszaja w Niemczech probojac doprowadzic do przegrania wyborow przez Angele Merkel. Probowali we Francji ale przegrali razem z M. Le Pen.
Irfx w mojej opinii PROAMERYKAŃSKI rząd Beaty Szydło chce przekopać pod nosem Putina Mierzeję Wiślaną, a w imię "dywersyfikacji" kupuje od Amerykańców w ciemno gaz podobno po astronomicznych cenach:

Gazowe gry hegemona (1)
https://dwagrosze.com/2017/08/gry-gazowe-hegemona-1/

"[...] Nie wiemy skąd Engdahl wziął swoje liczby ale wyglądają one realistycznie. To nie o żadną “dywersyfikację” tutaj chodzi ale po prostu o opylenie durnym wasalom gazu po cenach których amerykańscy spryciarze nigdzie indziej by nie zrealizowali.[...]".
Ostatnio zmieniony niedziela 03 wrz 2017, 19:06 przez endriu11111111, łącznie zmieniany 1 raz.


Statement for endriu11111111
https://www.fxblue.com/users/endriu11111111
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
endriu11111111
Zasłużony
Posty: 1855
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 21:58
Lat na Forex: od 2007.
Liczba podziękowań: 15 razy
Otrzymano podziękowania: 4 razy

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#24

Post autor: endriu11111111 »

bronek75 pisze:Niech ujawnia ostatnia rozmowę Kaczorów, i wyjdzie że Jarek kazał Lechowi lądować za wszelka cenę ....
Kolega wierzy w "pancerną brzozę" ?.


Statement for endriu11111111
https://www.fxblue.com/users/endriu11111111
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Usunięty użytkownik 207

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#25

Post autor: Usunięty użytkownik 207 »

irfx pisze:@freakout - ale jedno nie wyklucza drugiego, Powiatowa nie musiala studiowac w Moskwie aby realizowac moskiewska polityke, gorzej, ona pewnie nie zdaje sobie z tego sprawy, ze realizuje putinowskie zyczenia. Wazne, ze rozpierdala UE od srodka a to czy ona jest czerwona, gwiazdzista czy brunatna to nie ma znaczenia. Nawet lepiej, gdyby nie wiedziala, ze robi wlasnie taka robote.
nie martw się - co do tego to Rosja z USA dogadała się już dawno ;)


IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
irfx
Zasłużony
Posty: 2864
Rejestracja: piątek 27 sty 2017, 19:27
Lat na Forex: 4
Liczba podziękowań: 4 razy
Otrzymano podziękowania: 6 razy

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#26

Post autor: irfx »

@freakout - niestety na to wygląda, UE to jest coś najlepszego co mogło spotkać ten kontynent (chociaż geograficznie to wg mnie jesteśmy rozczłonkowanym półwyspem Azji), do tej pory wszystkie te państewka wojowały ze sobą o byle co.


"Therefore, use every mistake as a stepping stone to progress; analyze each mistake you make and the cause of every loss, in order to avoid repeating the same error in future" - W. Gann, 1923.
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
endriu11111111
Zasłużony
Posty: 1855
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 21:58
Lat na Forex: od 2007.
Liczba podziękowań: 15 razy
Otrzymano podziękowania: 4 razy

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#27

Post autor: endriu11111111 »

irfx pisze:@freakout - niestety na to wygląda, UE to jest coś najlepszego co mogło spotkać ten kontynent (chociaż geograficznie to wg mnie jesteśmy rozczłonkowanym półwyspem Azji), do tej pory wszystkie te państewka wojowały ze sobą o byle co.
Kolego według mnie to nic się nie zmieniło, i państewka w dalszym ciągu wojują, i w zależności od potrzeb typ "wojenek" przybiera różny kształt z reguły przybierając przybierając na ten czas z reguły charakter ekonomiczny, natomiast zdarzają się również i wojny militarne.

Chciałem ci przypomnieć, że dzięki naciskom Niemiec (główny sponsor Unii - "najlepszego co mogło spotkać nasz kontynent") doszło do skutecznego unicestwienia porozumienia politycznego tzw "Grupy Wyszechradzkiej" (mającego być przeciwstawieniem się porozumieniom typu Niemcy-Rosja) w efekcie czego Jugosławia stanęła w ogniu krwawego chaosu i wojny domowej, co później skutkowało rozbiciem terytorialnym tego kraju na mniejsze państewka.

Główny sponsor Unii Niemcy wg mnie robi co może również u nas aby siać zamęt sponsorując ruchu polityczne typu "Ruch Autonomii Śląska" próbuje destabilizować jedność kraju.


Statement for endriu11111111
https://www.fxblue.com/users/endriu11111111
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
irfx
Zasłużony
Posty: 2864
Rejestracja: piątek 27 sty 2017, 19:27
Lat na Forex: 4
Liczba podziękowań: 4 razy
Otrzymano podziękowania: 6 razy

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#28

Post autor: irfx »

@endriu ale przyznasz, ze wobec takich poteg jak Rosja, Chiny czy USA lepiej wystepowac w jednosci jako jedna Europa niz jako pojedyncze panstewka z "przywodcami", ktorym oferuje sie blask fleszy w Bialym Domu albo propozycje nie-do-odrzucenia w Moskwie?

Czemu nazywasz Niemcow "glownym sponsorem Unii? - Nie po to stworzyli UE razem z Francuzami aby ja teraz sponsorowac. Grupa Wyszechradzka o ile mi wiadomo byla skupiona wokol osi politycznej, UE to jednak cos wiecej.

Ruch Autonomii Slaska? Wybacz ale to jest jakis straszak pisowskiej telewizji. Tworza to jacys niespelnieni historycy, zeby miec gdzies kanapke do siedzenia.
Urodzilem sie i zyje tutaj na Slasku. U mnie na ulicy dwoch gosci ma slaskie flagi na masztach w ogrodkach, maja do tego prawo. Przeciez sa u siebie, prawda? Kilka miejscowosci jest dwujezycznych, kapliczki przydrozne sa czesto z napisami po niemiecku, w niektorych kosciolach sa msze po niemiecku. Dla kogos z zewnatrz to jakies swietokradztwo. Ale dla nas to normalne, czesto bylo tak, ze w domu uzywalo sie gwary slaskiej (brzmiacej jak zmieszanie jezyka staropolskiego z niemieckim i czeskim) a do rzeczy zawodowych, urzedowych i powaznych uzywalo sie jezyka niemieckiego. Gdybym mial wybierac Niemcy albo Rosja, zawsze byloby to pierwsze.


"Therefore, use every mistake as a stepping stone to progress; analyze each mistake you make and the cause of every loss, in order to avoid repeating the same error in future" - W. Gann, 1923.
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
endriu11111111
Zasłużony
Posty: 1855
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 21:58
Lat na Forex: od 2007.
Liczba podziękowań: 15 razy
Otrzymano podziękowania: 4 razy

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#29

Post autor: endriu11111111 »

irfx pisze:@endriu ale przyznasz, ze wobec takich poteg jak Rosja, Chiny czy USA lepiej wystepowac w jednosci jako jedna Europa niz jako pojedyncze panstewka z "przywodcami", ktorym oferuje sie blask fleszy w Bialym Domu albo propozycje nie-do-odrzucenia w Moskwie?

Czemu nazywasz Niemcow "glownym sponsorem Unii? - Nie po to stworzyli UE razem z Francuzami aby ja teraz sponsorowac. Grupa Wyszechradzka o ile mi wiadomo byla skupiona wokol osi politycznej, UE to jednak cos wiecej.
Kolego Irfx. Ja cię do niczego nie będę przekonywał, ale na moje oko to tak wygląda, że najgorsze co może być to jak Amerykańce popuszczą trochę śruby Niemcom. Była taka sytuacja w 10 kwietnia 2010 roku tuż po resecie Obamy, że jak w/w Husein zwinał się z pomysłem tarczy antyrakietowej, oraz wycofał się z aktywnej polityki ameryki w tym regionie, to Ruskim wespół z Niemcami od razu odjebało, przeszli na sterowanie ręczne, odjebali 2/3 proamerykańskiej opozycji w katastrofie smoleńskiej, wyjebali na część przemysłu (m.i.n. stocznie, były też zakusy na polskiego państwowego przewoźnika lotniczego LOT), i zaczęli pod bałtykiem kopać niemiecko-ruską rurę gazową, która trochę przeszkadza w trasporcie morskim w Świnoujściu .

Ja powiem ci za taką "europejską jedność" to ja dziękuję. W mojej opinii najlepiej jak Amerykańce trzymają gestapowców za mordę, bo jak im tylko trochę popuścisz to im od razu przychodzą do głowy głupie pomysły.

P.S. Co do Ruchu Autonomii Slaska, cały czas idą na (w mojej opinii) to niemieckie pieniądze, i w okresie letnim przeprowadzane są regularne marsze w centrum Katowic co mnie mocno wkurwia.


Statement for endriu11111111
https://www.fxblue.com/users/endriu11111111
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
irfx
Zasłużony
Posty: 2864
Rejestracja: piątek 27 sty 2017, 19:27
Lat na Forex: 4
Liczba podziękowań: 4 razy
Otrzymano podziękowania: 6 razy

Re: Czy A. Duda jest prezydentem Polski?

#30

Post autor: irfx »

endriu11111111 pisze: P.S. Co do Ruchu Autonomii Slaska, cały czas idą na (w mojej opinii) to niemieckie pieniądze, i w okresie letnim przeprowadzane są regularne marsze w centrum Katowic co mnie mocno wkurwia.
Niemieckie pieniadze poszly i dalej ida na inne rzeczy tutaj, RAS to jest pestka w porownaniu. Twojego wk... nie rozumiem, gdyby chodzili sobie po Lodzi albo Warszawie, to mnie jako Warszawiaka wkurwialoby to no bo co im do Warszawy? Ale chodza u siebie.
Mnie np wkurwia jak widze polskie flagi 11 Listopada pod pomnikiem Pilsudskiego w Gliwicach, przeciez Pilsudski nie ma zadnego zwiazku z Gliwicami, ciekawe czy kiedykolwiek tutaj byl.


"Therefore, use every mistake as a stepping stone to progress; analyze each mistake you make and the cause of every loss, in order to avoid repeating the same error in future" - W. Gann, 1923.
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
ODPOWIEDZ