DreamTeamExpert - Autorskie warsztaty poświęcone zarabianiu na rynku Forex za pomocą Ekspertów (EA). Gwarantowane bardzo cenne rady, wskazówki oraz zaskakujące spojrzenie na rynki. Zaproszeni są wszyscy, którzy dzielą pasję sukcesywnego zarabiania na rynkach lewarowanych razem z portalem sTrader. Zobacz więcej >>

Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

Grupa otwarta, poświęcona bezczasowym wykresom opartym na samej cenie bez uwzględnienia funkcji czasu. Wykresy typu Range bars, Renko itd.
Regulamin forum
Piszemy tutaj tylko i wyłącznie na tematy związane z tematyka grupy. Osoby zakładające wątki zobowiązane są do udzielania rzetelnych informacji oraz wsparcia mniej doświadczonym użytkownikom.
ODPOWIEDZ
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#1

Post autor: Michał-fx »

Kolejne nagranie z cyklu " Trading z ForexCity "
Tym razem o tym co "tygrysy Price Action" lubią najbardziej czyli range bary :)

Materiał przedstawia omówienie wykresów range barowych. Od podstaw aż po ciekawe aspekty które mogą być nowością nawet dla zaawansowanych :)
Zapraszam do oglądania.

" Range bary - Kwintesencja Price Action"



CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Awatar użytkownika
kulasinho
Moderator globalny
Posty: 1564
Rejestracja: piątek 09 paź 2015, 14:13
Lat na Forex: od 2011
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#2

Post autor: kulasinho »

Jeżeli ktoś nie wie, czym rangebary są to koniecznie musi obejrzeć to nagranie!


Repetition is the mother of skills
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
RafalZ
Przyjaciel forum
Posty: 854
Rejestracja: środa 29 sie 2018, 10:27
Lat na Forex: 2
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#3

Post autor: RafalZ »

Michał-fx pisze: piątek 16 sie 2019, 22:20 Od podstaw aż po ciekawe aspekty które mogą być nowością nawet dla zaawansowanych :)
Po tym zdaniu spodziewałem się czegoś więcej. Ci co nie wiedzieli i tak chyba za wiele się nie dowiedzieli, a Ci co wiedzą nie mają potrzeby obejrzenia.

Skalowalność wykresów to do mnie przemówiło. Także niedosyt pozostał.


"Błądzić jest rzeczą ludzką" - Sokrates

"Lepiej, żebyśmy nie zajmowali się tradingiem, ale jeżeli już to czynimy, starajmy się robić to dobrze i systemowo." - Zbigniew Wieczorek

Zapraszam na YT - Price Action
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#4

Post autor: Michał-fx »

Jednym slowem niepotrzebnie nagrywane ? Skoro swiezaki " za wiele się nie dowiedzieli " a zaawansowani " nie mają potrzeby obejrzenia " ?


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
RafalZ
Przyjaciel forum
Posty: 854
Rejestracja: środa 29 sie 2018, 10:27
Lat na Forex: 2
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#5

Post autor: RafalZ »

Myślę, że akurat tak. Chociaż jak wspomniałem ja 2 nowych rzeczy się dowiedziałem. Natomiast chciałem wskazać, że nie mówiłeś o niczym nowym co sam sugerowałeś w opisie.
Może lepiej by było gdybyś pokazał różnice ze świecami - jak już chciałeś o tym mówić. Jedynie co jak mówiłeś, że wiele osób pyta o różne rzeczy z RB, ale nie czuję byś do nich adresował to nagranie.
Mogę być jednak pewny, że powiedziałeś to co chciałeś powiedzieć - raczej nie robisz rzeczy niepotrzebnych.


"Błądzić jest rzeczą ludzką" - Sokrates

"Lepiej, żebyśmy nie zajmowali się tradingiem, ale jeżeli już to czynimy, starajmy się robić to dobrze i systemowo." - Zbigniew Wieczorek

Zapraszam na YT - Price Action
IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#6

Post autor: Michał-fx »

Pisałem tak " Od podstaw aż po ciekawe aspekty które mogą być nowością nawet dla zaawansowanych :) " Z naciskiem na "mogą" , moga ale nie musza. Kazdy zaawansowany czy poczatkujacy jest na innym etapie rozwoju wiec nie utrafisz co dla kogos jest nowoscia a co rzecza ktora dobrze zna.
Co do adresowania tego nagrania to nagrywalem dla wszystkich a nie tylko dla tych co pytali. Chociaz ich sugestie i pytania wzialem pod uwage i stad to nagranie.


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

IC Trading - Konta demo bez ograniczeń. Testuj strategie ile chcesz i jak długo chcesz >>
ODPOWIEDZ