Jack. D. Schwager - Mistrzowie rynków finansowych. Niezwykłe wywiady z niezwykłymi inwestorami. Prywatne historie, bardzo cenne porady oraz zaskakujące spojrzenie na rynki. Książkę można nabyć w księgarni Maklerska.pl >>

Trading z doskoku:)

Wasze zmagania z rynkiem
Regulamin forum
Każdy kto utworzył swój wątek w dziale "Dzienniki" jest jego gospodarzem i ma prawo wystąpić o moderacje lub usunięcie poszczególnych postów. Z możliwości tej należy korzystać w stosunku do treści które zakłócają oraz burzą spójność jego dziennika. Zgłoszenia można dokonać za pomocą odpowiedniej funkcji która znajduje się nad każdym postem lub bezpośrednio do Administratora lub Moderatora.
ODPOWIEDZ
laksior
Przyjaciel forum
Posty: 431
Rejestracja: czwartek 17 mar 2016, 21:29
Lat na Forex: 6

Trading z doskoku:)

#1

Post autor: laksior »

Witam wszystkich, postanowiłem wreszcie założyć swój dziennik.
Od 4 lat szukałem strategii pasującej do mojego stylu życia. Wydaje mi się, że wreszcie…... Musisz się zalogować aby wyświetlić resztę tego postu
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Pierwszego miliona się nie kradnie, pierwszy milion trzeba zarobić na Forex Tekst mojego kumpla: "Życie jest jak wykres, są impulsy i są korekty k...a" :D

Ten temat zawiera 86 odpowiedzi

Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie posty w tym temacie musisz być zarejestrowanym użytkownikiem.


Zarejestruj się Zaloguj się
 
ODPOWIEDZ