Jack. D. Schwager - Mistrzowie rynków finansowych. Niezwykłe wywiady z niezwykłymi inwestorami. Prywatne historie, bardzo cenne porady oraz zaskakujące spojrzenie na rynki. Książkę można nabyć w księgarni Maklerska.pl >>

Konsultacje CA&PP

Konsultacje dotyczące strategii CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points
Regulamin forum
Uwaga! Zgodnie z regulaminem (Reklama na forum pkt.9) dział Konsultacje został wyodrębniony jako dział komercyjny, który stanowi prywatną inicjatywę moderatora tego działu i w żadnym wypadku nie należy utożsamiać treści tu zawartych z Forexcity. Nadrzędną ideą jaka przyświeca naszemu forum to bezpłatne dzielenie się wiedzą i to nie ulega zmianie. Autor zawartych tutaj treści, przez cały czas udziela się na forum w ramach naszych wartości. W przypadku poświęconego czasu prywatnego regulują to już odrębne zasady niezwiązane z Forexcity.
endriu11111111
Zasłużony
Posty: 1851
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 21:58
Lat na Forex: od 2007.
Liczba podziękowań: 15 razy
Otrzymano podziękowania: 4 razy

Re: Konsultacje CA&PP

#11

Post autor: endriu11111111 »

kulasinho pisze: niedziela 26 sie 2018, 09:27 Po konsultacjach z Michałem mogę szczerze powiedzieć, że to najlepsza forma nauki jaką odbyłem od 2011 roku. Byłem na wielu szkoleniach i testowałem niezliczone ilości strategii, ale dopiero CAPP Michała dało mi możliwość uzyskania stałej przewagi na rynku.
.
No to może niech kiedy Michał albo Kulashino (jak już się nauczył i zarabia) zorganizuje kiedy takie "CAPP pogaduchy" z tradingiem na Live dla np 10-15 osób (żeby uczyć więcej i taniej osób na raz). Takie ze 3-4 godziny trejdowania jak Zaorski :) z wstępem gdzieś za 10-15 PLN (żeby ci co już zapłacili do tej pory 100 czy tam 200 PLN indywidualnie nie poczuli się w jakiś sposób oszukani).

200 PLN to dużo, ale 15 to już do przeskoczenia (a jak się zbierze z 10 chłopa to wyjdzie po 20 PLN - dla Michała to powinno być wsio radno czy 1 czy 10 :) - i tak 200 PLN wpadnie). Tzn. żebyście chłopaki mnie źle nie zrozumieli. Dla mnie wydać nawet 5000 PLN na coś co zarabia to nie ma problemu, natomiast problem w tym, że choćbym wydał te 200 PLN, 500 czy nawet 5000 PLN to nie wiem czy mi to cokolwiek pomoże, skoro poświęciłem 11 lat swojego życia i ciężko mi stanąć na chwilę obecną na jednominutówkach po dobrej stronie rynku :).


Statement for endriu11111111
https://www.fxblue.com/users/endriu11111111
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#12

Post autor: Michał-fx »

Endriu ale ta cena 200 za godzine zł jest wlasnie troche tak zaporowo podana.
Chce na konsultacjach tych co naprawde tego chca i wiem ze beda sluchac, wyciagac wnioski i pracowac.
Dodam ze system nie generuje wejsc co 5 min i moglibysmy nawet te 3h przesiedziec bez tradow co byloby mega nudne.
Pozniej bylyby problemy ze 15 zł zaplacone a nawet jednej transakcji nie bylo.

System jest dobry ale trzeba byc cierpliwym. Spełnienie wszystkich wymogow aby wystapilo CA&PP wymaga czasu i cierpliwosci.
Takie sa obecnie rynki i nie mozna wymagac aby strategia dawala sygnały jak warunki sa nie spelnione i dobry moment na wejscie w trade nie wystapil. Bedzie bardziej trendowo to bedzie wejsc wiecej. Jak jest kicha na rynku to dorze ze system nie generuje wejsc. To tylko zwiekszaloby szanse na stop lossa.
Ja nie sprzedaje marzen i nie mowie tego co chcecie uslyszec. Mowie jak jest i nie twierdze ze bedzie łatwo.

Napisze tez ze cala wiedze o CA&PP macie wylozona na forum za free i za to nie biore nawet 15 zl :lol: za ktore chcielibyscie sesje live tradingu ;) Na Konsultacjach macie wszystko poskladane w calosc, pokazany proces podejmowania decyzji no i mozliwosc zadawania pytan i "konsultowania" czy to o CA&PP czy ogolnie o spekulacji.

Przeczytajcie sobie opinie kolezanki AlexaB jest pare postow wyzej. Wiecej wyniosla z takich Konsultacji jak po szkoleniu u Fraktali. To chyba o czyms swiadczy, prawda ? :-)


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Awatar użytkownika
kulasinho
Moderator globalny
Posty: 1564
Rejestracja: piątek 09 paź 2015, 14:13
Lat na Forex: od 2011
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#13

Post autor: kulasinho »

endriu11111111 pisze: niedziela 26 sie 2018, 17:32
kulasinho pisze: niedziela 26 sie 2018, 09:27 Po konsultacjach z Michałem mogę szczerze powiedzieć, że to najlepsza forma nauki jaką odbyłem od 2011 roku. Byłem na wielu szkoleniach i testowałem niezliczone ilości strategii, ale dopiero CAPP Michała dało mi możliwość uzyskania stałej przewagi na rynku.
.
No to może niech kiedy Michał albo Kulashino (jak już się nauczył i zarabia) zorganizuje kiedy takie "CAPP pogaduchy" z tradingiem na Live dla np 10-15 osób (żeby uczyć więcej i taniej osób na raz). Takie ze 3-4 godziny trejdowania jak Zaorski :) z wstępem gdzieś za 10-15 PLN (żeby ci co już zapłacili do tej pory 100 czy tam 200 PLN indywidualnie nie poczuli się w jakiś sposób oszukani).

200 PLN to dużo, ale 15 to już do przeskoczenia (a jak się zbierze z 10 chłopa to wyjdzie po 20 PLN - dla Michała to powinno być wsio radno czy 1 czy 10 :) - i tak 200 PLN wpadnie). Tzn. żebyście chłopaki mnie źle nie zrozumieli. Dla mnie wydać nawet 5000 PLN na coś co zarabia to nie ma problemu, natomiast problem w tym, że choćbym wydał te 200 PLN, 500 czy nawet 5000 PLN to nie wiem czy mi to cokolwiek pomoże, skoro poświęciłem 11 lat swojego życia i ciężko mi stanąć na chwilę obecną na jednominutówkach po dobrej stronie rynku :).

endriu wystarczy, że prześledzisz moje tabelki w dyskusji na temat CAPP i zobaczysz że nie zarabiam tą metodą póki co ;)
Metoda da Ci zarobić jak nie popełnisz błędów, a jakie takowe popełniam. Nie jest to wina metody tylko moja. endriu należy do tych ludzi, którzy nie lubią wyrzucać pieniędzy w błoto i to cenie. Niestety w tradingu tak się nie da. Jeżeli myślisz, że po konsultacji z Michałem zaczniesz od razu zarabiać to się mylisz. Tak samo jest ze SQ, jeśli nie włożysz w to pracy, czasu i kasy to Ci nie zapłaci. Nie ma nic za free.

Moja opinia na temat konsultacji jest taka, że jeśli ktoś chce tą metodą zajmować się na poważnie (nie rzuci jej po dwóch-czterech tygodniach) to taka konsultacja dużo daje i rozwiewa mnóstwo wątpliwości. Jeśli ktoś uważa inaczej to nie musi tak jak Michał na początku pisał ;)

P.s. Jeśli będę miał już długoterminowe wyniki na plus to z przyjemnością mogę dla Was coś takiego zrobić.

pzdr


Repetition is the mother of skills
Awatar użytkownika
endriu11111111
Zasłużony
Posty: 1851
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 21:58
Lat na Forex: od 2007.
Liczba podziękowań: 15 razy
Otrzymano podziękowania: 4 razy

Re: Konsultacje CA&PP

#14

Post autor: endriu11111111 »

Michał-fx pisze: niedziela 26 sie 2018, 18:02Endriu ale ta cena 200 za godzine zł jest wlasnie troche tak zaporowo podana.
.
Ja to się najbardziej obawiałbym, że taki Goldman Sachs mógłby w jakiś sposób podpatrywać streama i grać przeciwko Michałowi :).


Statement for endriu11111111
https://www.fxblue.com/users/endriu11111111
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#15

Post autor: Michał-fx »

Mogłbym teraz napisac ze to nie prawda, ze po konsultacji ze mna odrazu zacznieciecie zarabiac, ładowac tp za tp. Ze samo polaczenie przez skype daje +50% skilla :lol: Jednak tego nie zrobie aby byc uczciwym wobec Was.
Badzmy dorosli Panowie. Nie ma lekko, trzeba wlozyc sporo pracy w to co sie robi a nawet jak zostanie Wam wszystko wylozone na tacy i pokazane live to nie znaczy ze odrazu Was olśni i bedzie eureka :D
Nie obiecuje kokosow a nawet moge stwierdzic ze taka konsultacja do kogos wogole moze nie przemowic bo ktos bedzie oczekiwal 100% skutecznosci i brak sl-i ;)

Ja Wam daje czas na konsultacje, na wszelkiej maści pytania i staram sie jak najlepiej zagospodarowac czas ktory wykupujecie. Staram sie aby kazda minuta byla jak najlepiej zagospodarowana i zeby nie byla czasem straconym a na maksa wykorzystanym.

Wiem ze po takich konsultacjach ludzie sa bardzo zadowoleni z czego sie niezmiernie ciesze ;)
A teksty w stylu " dlaczego nie organizowalem tego wczesniej ?" sa tylko dla mnie potwierdzeniem slusznosci tego co robie ;)
endriu11111111 pisze: niedziela 26 sie 2018, 18:48
Michał-fx pisze: niedziela 26 sie 2018, 18:02Endriu ale ta cena 200 za godzine zł jest wlasnie troche tak zaporowo podana.
.
Ja to się najbardziej obawiałbym, że taki Goldman Sachs mógłby w jakiś sposób podpatrywać streama i grać przeciwko Michałowi :).
Jak zaplaci te 15 zł to niech podpatruje. Za taka kase to ma do tego prawo :mrgreen:


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Awatar użytkownika
endriu11111111
Zasłużony
Posty: 1851
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 21:58
Lat na Forex: od 2007.
Liczba podziękowań: 15 razy
Otrzymano podziękowania: 4 razy

Re: Konsultacje CA&PP

#16

Post autor: endriu11111111 »

Michał-fx pisze: niedziela 26 sie 2018, 19:00Jak zaplaci te 15 zł to niech podpatruje. Za taka kase to ma do tego prawo :mrgreen:
.
Wydaje mi się, że z takiego "obserwacyjnego" eksperymentu mogłoby nic nie wyjść.

Ja to mam tak, że jak naprawiam sam samochód to wszystko idzie spoko jakoś bezproblemowo, ale jak tylko podejdzie mój teściu i zacznie mi się gapić na ręcę to do razu albo jak gdzieś łapą nie przypierdolę albo, mi się klucz złamie, albo śruba uwali. Niektórzy tak mają, że nie powinni patrzeć bo w wzroku mają niepowodzenie w pewnych kwestiach :).

Jak się zejdzie takich 15 nieodpowiednio "patrzących" to ni chu... Michał za cały dzień nic nie ma prawa ugrać :).


Statement for endriu11111111
https://www.fxblue.com/users/endriu11111111
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#17

Post autor: Michał-fx »

Jak Ci nikt nie patrzy na rece to handlujesz sobie naturalnie i bez presji. Jak przyjdzie "tesciu" to wchodzi w gre stres bo " co on na to powie" itp kwestie.
Nie wiem jakby to wygladalo na live tradingu. Handlowalem swego czasu sporo w takich grupkach traderow z czatami glosowymi i roznymi bajerami.
Osobiscie wole cisze i spokoj ;)
Na Konsultacjach jak ktos chce to omawiamy bieżąca sytuacje i omawiam krok po kroku analize i przedstawiam swoj scenariusz. Po Konsultacji lub wielokrotnie jeszcze w jej trakcie mamy rozwiazanie scenariusza i odpowiedz czy mielismy racje. Poki co nie bylo Konsultacji zeby trade zakonczyl sie na sl-u lub chociaz nie wyszedl na be+.

Zatem jesli ktos ma ochote na taka forme konsultacji, wdrazania sie w spekulacje, uporządkowania wiedzy i poprawienia swoich umiejetnosci tradingowych to zapraszam.


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#18

Post autor: Michał-fx »

Edytowałem pierwszy post. Chodzi o info na samym koncu watku.

"P.S Obecnie od użytkownika warewolf300 czyli autora Harvesta mamy znizke na owy EA. Kazdy po odbyciu konsultacji otrzyma spora znizke przy zakupie ;)
Wstarczy podac kod rabatowy ktory otrzymacie na konsultacji. "


Chetni dostana w pakiecie Konsultacje CA&PP + tanszy EA Harvest.


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Spekulant28
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 02 sie 2016, 21:28
Lat na Forex: 1

Re: Konsultacje CA&PP

#19

Post autor: Spekulant28 »

Warto bylo uczestniczyc w konsultacji prowadzonej przez Michala,ktory przez teamviewer ustawil mi wszystkie wskazniki potrzebne do strategii CAPP-RB,nastepnie
odpowiedzial na serie zadanych pytan:dotyczacych zlecen oczekujacych,trejlingu,swiecy sygnalnej i innych,wraz dokladnym ich omowieniem.
Po tak odbytej konsultacji moi trading zmienil sie diametralnie,uzyskujac juz w poczatkowym okresie duzo lepsze wyniki.Jestem bardzo zadowolony i goraco polecam.


MaciejFX
Gość
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 21 sie 2018, 13:44
Lat na Forex: 2

Re: Konsultacje CA&PP

#20

Post autor: MaciejFX »

Przestudiowałem toczka w toczke cały dziennik Michała, zaopatrzyłem się w Harvesta, dwa tygodnie obserwowałem wykresy w oparciu o KOMPLETNY SYSTEM HANDLU CAPPA i dopiero wtedy zdecydowałem się na konsultacje. Uważam, że to było najlepsze i najpoważniejsze podejście do tematu! Wam polecam taką samą drogę!
Podczas konsultacji Michał dopieścił ustawienia platformy, pokazał, że proces decyzyjny jest dużo łatwiejszy niż wcześniej myślałem, odpowiedział na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Oczywiście wszystko jest dostępne i możemy sami to poskładać, ale dzięki Michałowi można przejść ten proces szybciej, a Jego doświadczenie wykorzystać i dzięki temu mniej głupio kombinować.
Przed konsultacjami kręciłem się wokół zera, co też uważam za sukces i potwierdzenie, że system cappa działa.
Dzisiaj mój pierwszy dzień, po konsultacjach i po pracy nad głową - wybicie wchodzenia pod prąd i zawracania rynku, handel zgodnie z trendem!
edek.jpg
kabel.jpg

Pewnie, że "warunki" dzisiaj sprzyjały, ale nie tak dawno dawniej nie umiałbym tego wykorzystać tylko zawracałbym rynek...

Dzięki Michał!!!
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


Zablokowany