Jack. D. Schwager - Mistrzowie rynków finansowych. Niezwykłe wywiady z niezwykłymi inwestorami. Prywatne historie, bardzo cenne porady oraz zaskakujące spojrzenie na rynki. Książkę można nabyć w księgarni Maklerska.pl >>

Konsultacje CA&PP

Konsultacje dotyczące strategii CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points
Regulamin forum
Uwaga! Zgodnie z regulaminem (Reklama na forum pkt.9) dział Konsultacje został wyodrębniony jako dział komercyjny, który stanowi prywatną inicjatywę moderatora tego działu i w żadnym wypadku nie należy utożsamiać treści tu zawartych z Forexcity. Nadrzędną ideą jaka przyświeca naszemu forum to bezpłatne dzielenie się wiedzą i to nie ulega zmianie. Autor zawartych tutaj treści, przez cały czas udziela się na forum w ramach naszych wartości. W przypadku poświęconego czasu prywatnego regulują to już odrębne zasady niezwiązane z Forexcity.
Dykta5
Gość
Posty: 7
Rejestracja: sobota 01 wrz 2018, 22:33
Lat na Forex: 1

Re: Konsultacje CA&PP

#21

Post autor: Dykta5 »

Konsultacje indywidualne.
Byliśmy dzisiaj z bratem (Bajer DM) na korkach u Michała. Jesteśmy bardzo zadowoleni, rozjaśnił nam sposób działania wstęgi CAPP, na co zwracać uwagę, kolejność wejścia, co mierzyć itp.
Do tej pory myśleliśmy że będziemy wchodzić na każdej zielonej nad wstęgą i każdej czerwonej pod wstęgą. Ale nie tędy droga ;) Lepiej mieć mniej dziennych wejść, ale bardziej pewnych.
Polecamy konsultacje u Michała.
Jesteśmy bardzo zadowoleni.
😊😊😊😊


daypool
Gość
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 12 sie 2018, 16:10
Lat na Forex: 3

Re: Konsultacje CA&PP

#22

Post autor: daypool »

A ja ze swojej strony mogę powiedzieć, iż człowiek, nie zdaje sobie sprawy jak wyjaśnienie z pozoru drobnych spraw, może zmienić nasze podejście do rynku. Michał jest taka osobą, która widać, że nie dostała raczej nic na tacy, a uczył się rozumieć rynek, i umie to przekazać, o ile ktoś chce słuchać ;) konkret człowiek na konkret miejscu ;) zdecydowanie godny polecenia "szkoleniowiec" ;p Warto pogadać, warto zadawać pytania, nie bać się ich, i wiedzieć przede wszystkim czego się chce ;) a Michał zapewne wiele wyjaśni ;) Good Job! <piwo>


mattex
Gaduła
Posty: 60
Rejestracja: czwartek 29 cze 2017, 15:52
Lat na Forex: 0

Re: Konsultacje CA&PP

#23

Post autor: mattex »

Przedmowcy juz chyba wszystko napisali ;) Rowniez polecam tego typu Konsultacje Michal wiele rzeczy mi wyjasnil i nakierowal jak poprawnie szukac sygnalow wejsc. Pozostaje teraz cwiczyc az bedzie pewnosc ze mozna zaryzykowac realne pieniadze na trading. Polecam ;)


Awatar użytkownika
Piotr255
Gaduła
Posty: 55
Rejestracja: środa 04 paź 2017, 22:39
Lat na Forex: 0

Re: Konsultacje CA&PP

#24

Post autor: Piotr255 »

Jestem po konsultacji u Michała. Bardzo usystematyzowana i rzeczowo podana wiedza. Ogromne wsparcie i pomoc w eliminacji błędów to kwestie, które procentują, ponieważ oszczędzają mi mnóstwo czasu, nerwów i pieniędzy. Pieniądze nie stracone na rynku, to pieniądze zarobione. Mega polecam!


Niższa prowizja u brokera ICMarkets: 5,5$ zamiast 7$. Info PW
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#25

Post autor: Michał-fx »

Bardzo sie ciesze ze moje konsultacje tak Wam przypadły do gustu :) Jest mi bardzo miło z tego powodu ze mogłem Wam pomoc i wzbogacic Wasz trading :)
Wątek i szerzenie ewenementu CAPP oraz nowy model prezentuje tutaj : https://www.forum.forexcity.pl/viewtopi ... 053#p40836
Pozdrawiam
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Zablokowany