Jack. D. Schwager - Mistrzowie rynków finansowych. Niezwykłe wywiady z niezwykłymi inwestorami. Prywatne historie, bardzo cenne porady oraz zaskakujące spojrzenie na rynki. Książkę można nabyć w księgarni Maklerska.pl >>

Konsultacje CA&PP

Konsultacje dotyczące strategii CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points
Regulamin forum
Uwaga! Zgodnie z regulaminem (Reklama na forum pkt.9) dział Konsultacje został wyodrębniony jako dział komercyjny, który stanowi prywatną inicjatywę moderatora tego działu i w żadnym wypadku nie należy utożsamiać treści tu zawartych z Forexcity. Nadrzędną ideą jaka przyświeca naszemu forum to bezpłatne dzielenie się wiedzą i to nie ulega zmianie. Autor zawartych tutaj treści, przez cały czas udziela się na forum w ramach naszych wartości. W przypadku poświęconego czasu prywatnego regulują to już odrębne zasady niezwiązane z Forexcity.
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Konsultacje CA&PP

#1

Post autor: Michał-fx »

Konsultacje CA&PP
Ashampoo_Snap_2018.08.12_00h04m49s_117_.png
Wychodząc do Was na przeciw.
Postanowiłem stworzyć cykl konsultacji związanych z moja metoda CA&PP i nie tylko.

Mam od Was mnóstwo próśb o "porozmawianie na skype", "przedstawienie toku myślowego i analizy na teamviewer", "wyjaśnienie pewnych nieścisłości których nie rozumiem". Niektórzy chcą tylko pogadać i dopytać ;)

Chcecie mi za to płacić. Jesteście głodni wiedzy i zrozumienia spekulacji oraz skorzystania z mojego doświadczenia i sposobu w jaki traduje. OK rozumiem.
Długo się nad tym zastanawiałem ale skoro Wy tego chcecie to czemu mam Wam nie pomoc ?

Profit za konsultacje jest do uzgodnienia. W zależności od tematu, czasu trwania rozmowy, prezentacji.

Jestem w stanie zorganizować dla chętnych konsultacje indywidualne bądź grupowe na tematy które Was interesują związane z moja metoda oraz ogólnie pojęta spekulacja.
Tematy dowolne. Począwszy od instalacji wskaźników i odpalenia platformy aż po analizę rynku i trading online. W zależności od zapotrzebowania grupy czy pojedynczych osób.
Wiem ze niektórzy nie chcą pracować w grupie wiec można się umówić na sesje TeamViewer i pogadać. Dla chętnych i gdy temat rozmowy będzie podobny można pracować w grupie osób aby nie powielać kilku sesji indywidualnych o tych samych tematach. Mój czas tez jest cenny :D

Dlaczego to robię ? Ponieważ w ostatnim czasie sporo osób mnie prosi o takie konsultacje.
Ja swój czas szanuje i wiem ze jak ktoś zapłaci to ten czas wykorzysta w 100% a to pewnie przełoży się na jego późniejsze zrozumienie spekulacji i tradingu. Czego oczywiście nie gwarantuje. Nawet nie mogę zagwarantować czy Wam się taka konsultacja przyda. Może być tak ze stracicie czas i nic nie wyniesiecie z rozmowy, prezentacji.
Jednak jak jest prośba do mnie o takie meetingi to ja Wam wychodzę naprzeciw.

Ktoś nie chce, nie namawiam. Tyle więcej czasu dla mnie na trading czy wolny czas ;)

Nie robię tego za free z kilku powodów. Odbyłem multum takich konsultacji za przysłowiowe "dziękuje" a czasem nawet tego dziękuje nie było i straciłem tylko czas a i sporo się przy tym napracowałem. Przepadła mi w tym czasie możliwość tradingu co jest obecnie moim głównym źródłem dochodu. Poświeciłem siebie i swój czas gdzie w tym czasie mogłem tradować czy odpoczywać.
Nie wiem może się starzeje i robię się chytry na każda wolna minute życia ale naprawdę nie bawią mnie 2 godzinne rozmowy i instruktarze w instalacji platformy i wskaźników. Nie mam nic do tego ze ktoś potrzebuję pomocy w takiej kwestii. Jednak stracilem 2 godziny życia na pomoc w prostych sprawach gdzie są filmiki na YT i omawiają krok po kroku jak to robić. A jednak ktoś chce pomocy. Zatem ja ta pomoc Wam udostępniam.
Chce za to zapłaty bo ja w tym czasie na spekulacji mogę zarobić a tłumacząc coś na skype czy TV nie jestem w stanie tradowac.
Jednym słowem tracę zyski na rzecz konsultacji, rozmów itp

A nawet gdybym w tym czasie nie tradowal to mogę w tym czasie milo spędzić czas z zona czy super bawić się z córka. Jak ktoś nie ma rodziny to tego nie rozumie i ja to tez rozumiem bo sam bylem kiedyś w takim punkcie i wiele spraw z życia codziennego zupełnie inaczej odbierałem. Jednak po czasie pewne sprawy są ważniejsze a niżeli kasa i życie zawodowe.
Jak mam dla kogos ofiarowac swoj czas a pozniej nie uslyszec "dziekuje" to ja tez dziekuje za taki uklad ;)

Ktoś pomyśli ze zostałem szkoleniowcem. Niestety, ale nie.

Nie naganiam na swoje konsultacje. Chcesz to zapraszam, nie to nawet nie czytaj tego postu dalej.

Te wpis jest wpisem informacyjnym a nie nachalna reklama.
Mogę Ci pomoc w zrozumieniu spekulacji, ustawieniu wskaźników, wytłumaczeniu zagwozdek które Cie nurtują. Udostępnię Ci mój czas, podzielę się doświadczeniem oraz systemem CA&PP.

Jesteś zainteresowany to zapraszam do kontaktu.

Nie masz ochoty ? To czytaj forum, wszelkie moje wpisy oraz wpisy innych użytkowników. Pozbierajac wszystko co jest na forum masz ta wiedzę za free i nie musisz korzystać z moich konsultacji. Jednak są tez chętni aby ktoś to za nich zrobił i wytłumaczył to na żywo i oszczędził czas poszukiwań i segregowania wiedzy. Zatem temu ma ten mentoring służyć. Krótko mówiąc oszczędzam Wam tez czas na zdobywanie potrzebnych materiałów i wiedzy.

Dodam ze nie dowiecie się nic nowego niż to co jest na forum ForexCity. Wszystka wiedzę udostępniłem za free tak jak umiałem. Z lepszym bądź gorszym skutkiem. Słowo pisane jest trudniej przełożyć aby było zrozumiane. W konwersacji głosowej i wizualnej jest dużo łatwiej wytłumaczyć niektóre ciężkie ale jakże istotne aspekty.

Reasumujac ten przydlugawy wpis.

Prowadze konsultacje indywidualne i grupowe z metodologii CA&PP i nie tylko.
Konsultacje sa płatne a wysokosc i cena za godzine zaczyna sie od 200 zł, w zaleznosci od tematu.

Nie naganiam na swoje konsultacje. Chcesz ? Masz potrzebę ? To zapraszam. Nie, to nie było tematu, czytajcie forum bo ta wiedza jest całkowicie za free. Mi płacicie tylko za spędzony z Wami czas jednoczesne oszczędzając swój czas i energie.

Chętnych zapraszam do kontaktu na PW, skype ( https://join.skype.com/invite/Hm1wybyTlshg) lub fb ( https://www.facebook.com/profile.php?id=100011612471288)
Ashampoo_Snap_2018.08.12_00h06m34s_118_.png
Pozdrawiam Michał-fx

Edit: Konsultacje sa zawieszone a dla chetnych przygotowalem Warsztaty PREMIUM CAPP :

https://www.capp.pl/premium/36-czym-jest-capp
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Awatar użytkownika
endriu11111111
Zasłużony
Posty: 1851
Rejestracja: wtorek 10 lut 2015, 21:58
Lat na Forex: od 2007.
Liczba podziękowań: 15 razy
Otrzymano podziękowania: 4 razy

Re: Konsultacje CA&PP

#2

Post autor: endriu11111111 »

No niestety czas to pieniądz. Nikt nie ma nieograniczonej puli czasowej, a użytkowników na forum będzie przybywać i pytania typu "dla nowicjuszy" będą się powtarzać.

Ale jest też dobra strona. Ten kto zapłaci będzie się bardziej starał :). W przeciwieństwie do Dadiego wszystko co Michał robi jest wyłożone na tacy, a pomoc Michała jest po prostu oszczedzaniem czasu nowicjusza.

Michał świetny krok, ale też ciężki kawałek chleba bo to praca z ludźmi, a ludzie są różni.


Statement for endriu11111111
https://www.fxblue.com/users/endriu11111111
Awatar użytkownika
PawelXF
Gaduła
Posty: 162
Rejestracja: poniedziałek 23 sty 2017, 19:38
Lat na Forex: 7
Lokalizacja: Kraków
Otrzymano podziękowania: 7 razy

Re: Konsultacje CA&PP

#3

Post autor: PawelXF »

I super, za wiedzę trzeba płacić. W społeczności osób zainteresowanych giełdą widzę tendencję, oczekiwanie do otrzymywania wszystkiego za darmo, wskaźników, EA, nagrań. Aby stać się ekspertem w jakiejkolwiek dziedzinie trzeba wydać dużo pieniędzy na edukację.

Super inicjatywa !


Rób to co możesz, z tym co masz, tam gdzie jesteś, a małymi krokami osiągniesz wielkie cele.
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#4

Post autor: Michał-fx »

Dzieki Panowie za dobre słowo ;)
To naprawde nie jest tak ze ja chce od Was wyciagac pieniadze. Wcale mi na tym nie zalezy.
Ja zarabiam na rynku i to mi wystarcza. Jednak jak ktos mi ten czas zabiera to automatycznie mniej traduje. A naturalna kolej rzeczy jest taka ze mniej kasy generuje.
Taki jest rynek. Nie spekulujesz to pipsy/pkt sie same nie zrobia.

Nie jest to zaden projekt szkoleniowy jak juz niektorzy pisali. Jest to informacja ze taka konsultacje mozna ze mna przeprowadzic. Nawet Was do tego nie zachecam. Tylko informuje.
Pieniadze sa na rynku i potrafie je z niego wyjac. Jednak nie mam tak podzielnej uwagi aby z Wami pracowac i jednoczesnie tradowac. Sorry.


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Awatar użytkownika
YoungD
Stały bywalec
Posty: 385
Rejestracja: niedziela 13 lis 2016, 13:12
Lat na Forex: 10

Re: Konsultacje CA&PP

#5

Post autor: YoungD »

Wszystko niezbędne do zarabiania na FX jest dostępne za free w internecie, ale dotarcie do tego wymaga czasu, prób i kosztów poniesionych na rynku, oraz oczywiście czasu. Dlatego popieram twoje działania, jak ktoś chce mieć podane na tacy i zrobić skrót, musi coś dać od siebie.


DZIENNIK MEDIAN RENKO I M30 INTRADAY SWING:

viewtopic.php?f=9&t=1953
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#6

Post autor: Michał-fx »

Widze ze niektorzy zrozumieli moja koncepcje konsultacji ;)
Brawo za otwarty umysł a nie patrzenie za utarte schematy ze "bedzie szkolil" i inne glupie teksty.
Najlepsze ze takie komentarze sa od ludzi co w zyciu od brokera kasy nie wyplacili :D
Ciekawy jestem czy jakby zaczeli zarabiac, mieli dobry system i skutecznosc czy zdecydowaliby sie za free pomagac innym, tracac w tym czasie okazje do zarobku czy odpoczynku. Z duzym prawdopodobienstwem nawet jednej konsultacji by nie odbyli za free a ja takich przeprowadzilem multum i grosza za to nie brałem.
Jednak po latach stwierdzam ze ludzie nie szanuja wiedzy i prelengenta jak cos jest za darmo. Nie chca tez wkladac w to pracy a ja tracilem tylko swoj czas.

Nagrywajac filmy czy udzielajac sie na forum myslalem ze to wystarczy aby ludzie wyciagneli odpowiednie wnioski a reszte dopracowali sami robia staystyki i tradujac. Jednak to za malo. Nawet film nie pomogl. Najlepsza forma edukacji jest przez rozmowe + kontakt wzrokowy z wykresem. Stad forma wykorzystania TeamViewera.

Oczywiscie pisze po raz kolejny. Wszystko co potrzebne jest na forum za free. Wystarczy posciagac i kierowac sie instrukacjami w poszczegolnych watkach.

Jak kogos boli to ze chce pomoc innym to moge przyjac inna opcje. Jak ktos wychodzi z prosba o pomoc to moge zrobic z siebie chama i tej pomocy nie udzielac a osoba ta niech sobie radzi sama. Taka opcja bylaby lepsza ?
Ja tylko wychodze i daje Wam to o co mnie prosicie na PW.
Jednak kazdy to wszystko interpretuje po swojemy i w utarty sposob jaki jest Wam wpajany przez forexowych guru.
Pozdrawiam


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Awatar użytkownika
piszczu
Stały bywalec
Posty: 203
Rejestracja: piątek 03 kwie 2015, 09:21
Lat na Forex: 3

Re: Konsultacje CA&PP

#7

Post autor: piszczu »

Brałem udział w takiej konsultacji i naprawdę mogę polecić taką formę nauki. Tłumaczenie bezpośrednio na rynku i sposób w jaki robi to Michał jest naprawdę genialne. Te grosze co bierze za poświęcony czas to jest nic w porównaniu do tego co wyniesiemy z takiej konsultacji. Wszelkie Fraktal Trader mogą się schować. Tutaj mamy wiedzę i praktyka. Ja jestem wdzięczny i zadowolony ze mamy możliwość skorzystania z takich warsztatów. Szkoda ze wcześniej nie było coś takiego prowadzone. Forum czytam od bardzo dawna i strategie CA&PP myślałem ze znam, ale dopiero po takiej prelekcji zrozumiałem o co w tym wszystkim biega i jak mocne są te sygnały płynące z tego szablonu. Jeszcze raz dzięki ;)


dan4tech
Gaduła
Posty: 129
Rejestracja: sobota 19 maja 2018, 11:17
Lat na Forex: 2

Re: Konsultacje CA&PP

#8

Post autor: dan4tech »

Brałem udział i również polecam! Michał to człowiek rzetelny, otwarty i widać że robi to z pasją. Konsultacja to nie szkolenie tu dowiesz się dokładnie tego co potrzebujesz i o co zapytasz. Na forum jest wszystko pokazane ale bezpośrednia interakcja z Michałem daje możliwość szybszego i dogłębnego zrozumienia tematu. A co zrobisz z tą wiedzą zależy już od każdego z osobna, trzeba samemu po pracować również. Generalnie fajny gość z "tym czymś" co daje przewagę na rynku i pozwala zarabiać a jak się uczyć to właśnie o takich ludzi co mają wyniki.


AlexaB
Gość
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 10 cze 2018, 05:47
Lat na Forex: 1

Re: Konsultacje CA&PP

#9

Post autor: AlexaB »

Ja polecam strategię, dwa razy obejrzalam film, to podsumowanie, trochę tego duzo, jak na pierwszy raz, dlatego te dwa razy to minimum, zeby jako tako ogarnąć temat. Kontakt z Michalem przez messengera, chyba nie nadużyłam jego cierpliwosci, kilka pytan i na wszystkie odpowiedział. Naajważniesze, to zrozumiec zasady, znać formacje świecowe - ja akurat gram tylko na świecach japońskich, na tym sie uczylam, nie chcę sobie wprowadzać haosu czyms innym- i obserować, obserwować i jeszcze raz obserwować ruch ceny. Co innego obejrzeć na filmie, co innego na realu. Małe pozycje i wszystkie w zysku. Dziękuję. Polecam- potestujcie sobie, nie ma w tym filozofii, nie ma geometrii rynku, mierzeń, aanalizy technicznej- których się tak długo i mozolnie uczylam, a jestem po tej chyba najlepszej szkole forexowej w Polsce. Powodzenia.


Awatar użytkownika
kulasinho
Moderator globalny
Posty: 1564
Rejestracja: piątek 09 paź 2015, 14:13
Lat na Forex: od 2011
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: Konsultacje CA&PP

#10

Post autor: kulasinho »

Po konsultacjach z Michałem mogę szczerze powiedzieć, że to najlepsza forma nauki jaką odbyłem od 2011 roku. Byłem na wielu szkoleniach i testowałem niezliczone ilości strategii, ale dopiero CAPP Michała dało mi możliwość uzyskania stałej przewagi na rynku. Obecnie jest to moje drugie podejście do CAPP, pierwsze było ponad rok temu i nie wyszło. Teraz po konsultacji wiem na co zwracać uwagę i od razu widać to po jakości moich wejść. Jeżeli chcesz korzystać z CAPP poważnie i długoterminowo to konsultacja jest obowiązkowa! Michał od razu Ci powie co robisz źle i na co powinieneś zwracać uwagę. Jeszcze raz szczerze polecam ;)


Repetition is the mother of skills
Zablokowany