Jack. D. Schwager - Mistrzowie rynków finansowych. Niezwykłe wywiady z niezwykłymi inwestorami. Prywatne historie, bardzo cenne porady oraz zaskakujące spojrzenie na rynki. Książkę można nabyć w księgarni Maklerska.pl >>

Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

Grupa otwarta, poświęcona bezczasowym wykresom opartym na samej cenie bez uwzględnienia funkcji czasu. Wykresy typu Range bars, Renko itd.
Regulamin forum
Piszemy tutaj tylko i wyłącznie na tematy związane z tematyka grupy. Osoby zakładające wątki zobowiązane są do udzielania rzetelnych informacji oraz wsparcia mniej doświadczonym użytkownikom.
ODPOWIEDZ
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#1

Post autor: Michał-fx »

Kolejne nagranie z cyklu " Trading z ForexCity "
Tym razem o tym co "tygrysy Price Action" lubią najbardziej czyli range bary :)

Materiał przedstawia omówienie wykresów range barowych. Od podstaw aż po ciekawe aspekty które mogą być nowością nawet dla zaawansowanych :)
Zapraszam do oglądania.

" Range bary - Kwintesencja Price Action"



CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

Awatar użytkownika
kulasinho
Moderator globalny
Posty: 1564
Rejestracja: piątek 09 paź 2015, 14:13
Lat na Forex: od 2011
Lokalizacja: Pruszków
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#2

Post autor: kulasinho »

Jeżeli ktoś nie wie, czym rangebary są to koniecznie musi obejrzeć to nagranie!


Repetition is the mother of skills
RafalZ
Przyjaciel forum
Posty: 854
Rejestracja: środa 29 sie 2018, 10:27
Lat na Forex: 2
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#3

Post autor: RafalZ »

Michał-fx pisze: piątek 16 sie 2019, 22:20 Od podstaw aż po ciekawe aspekty które mogą być nowością nawet dla zaawansowanych :)
Po tym zdaniu spodziewałem się czegoś więcej. Ci co nie wiedzieli i tak chyba za wiele się nie dowiedzieli, a Ci co wiedzą nie mają potrzeby obejrzenia.

Skalowalność wykresów to do mnie przemówiło. Także niedosyt pozostał.


"Błądzić jest rzeczą ludzką" - Sokrates

"Lepiej, żebyśmy nie zajmowali się tradingiem, ale jeżeli już to czynimy, starajmy się robić to dobrze i systemowo." - Zbigniew Wieczorek

Zapraszam na YT - Price Action
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#4

Post autor: Michał-fx »

Jednym slowem niepotrzebnie nagrywane ? Skoro swiezaki " za wiele się nie dowiedzieli " a zaawansowani " nie mają potrzeby obejrzenia " ?


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

RafalZ
Przyjaciel forum
Posty: 854
Rejestracja: środa 29 sie 2018, 10:27
Lat na Forex: 2
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#5

Post autor: RafalZ »

Myślę, że akurat tak. Chociaż jak wspomniałem ja 2 nowych rzeczy się dowiedziałem. Natomiast chciałem wskazać, że nie mówiłeś o niczym nowym co sam sugerowałeś w opisie.
Może lepiej by było gdybyś pokazał różnice ze świecami - jak już chciałeś o tym mówić. Jedynie co jak mówiłeś, że wiele osób pyta o różne rzeczy z RB, ale nie czuję byś do nich adresował to nagranie.
Mogę być jednak pewny, że powiedziałeś to co chciałeś powiedzieć - raczej nie robisz rzeczy niepotrzebnych.


"Błądzić jest rzeczą ludzką" - Sokrates

"Lepiej, żebyśmy nie zajmowali się tradingiem, ale jeżeli już to czynimy, starajmy się robić to dobrze i systemowo." - Zbigniew Wieczorek

Zapraszam na YT - Price Action
Awatar użytkownika
Michał-fx
Moderator globalny
Posty: 6566
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 15:24
Lat na Forex: 7
Kontakt:

Re: Range bary - Kwintesencja Price Action " Trading z ForexCity"

#6

Post autor: Michał-fx »

Pisałem tak " Od podstaw aż po ciekawe aspekty które mogą być nowością nawet dla zaawansowanych :) " Z naciskiem na "mogą" , moga ale nie musza. Kazdy zaawansowany czy poczatkujacy jest na innym etapie rozwoju wiec nie utrafisz co dla kogos jest nowoscia a co rzecza ktora dobrze zna.
Co do adresowania tego nagrania to nagrywalem dla wszystkich a nie tylko dla tych co pytali. Chociaz ich sugestie i pytania wzialem pod uwage i stad to nagranie.


CA&PP - Candles Analysis & Pivot Points

ODPOWIEDZ